top of page

קורסים וסדנאות
ארומתרפיה ורוקחות טבעית
מלאי ניחוחות
שמעניקים חוויה וידע שמלווה אותך לתמיד

ארומתרפיה היא עולם של ריפוי טבעי, עוצמתי בעדינותו, דרך חוש הריח ובאמצעות שמנים אתריים. בכל סדנה וקורס ניתן מקום של כבוד לשמנים האתריים. מעבר לניחוח שהם מוסיפים ו"מתבלים" הם מביאים איתם סגולות ריפוי ומשמעויות לגוף ולרגש.

הסדנאות והקורסים פותחים פתח לעולם הארומתרפיה והרוקחות הטבעית, כל סדנה וקורס הם חוויה בפני עצמה, ומעניקים ערך מוסף וידע שנשאר איתך, גם אחרי סיום הסדנה והמוצר שאותו רקחת, כך שתמיד אפשר לרקוח שוב ושוב כמעיין אינסופי של יצירה.

החיבור בין המשתתפות שנוצר בסדנאות ובקורסים הוא ייחודי, אנחנו שמות דגש על סביבת למידה נעימה ומזינה, הזדמנות לפגוש את עצמך ונשים נוספות בעיניים חדשות.

 

🌿

סדנת ארומתרפיה ורוקחות טבעית- חוויה של ניחוחות, יצירה וכניסה משותפת לעולם מרתק, תצאו מהסנה, בנוסף לידע ולחוויה הזוגית עם מוצר שימשיך לשמש אתכם גם הרבה אחרי סיום הסדנה. המוצרים שניתן לרקוח- שמן עיסוי זוגי, קרם פנים/ אפטר שייב, מסיכת הזנה לפנים ועוד.

סדנאות לצוותים, בנות משפחה וחברות

הרוקחות הטבעית היא מלאכה קדומה, שנשים בתקופות ההיסטוריה הקדומות ישבו ורקחו יחד. בימינו אנחנו לרוב רוכשות את מוצרי הקוסמטיקה שלנו בחנויות. התרחקנו מהחיבור לחומרים אותם הם מכילים והתרחקנו מהשבטיות. לכן אני מרגישה פעם אחר פעם בסדנאות שכשנשים יושבות יחד לרקוח קורה קסם. הן נזכרות בידע שנמצא בהן כחלק מהDNA הנשי. יש מקום גם לרוקחות של גברים ולמעגל משותף, כי העולם היום פתוח הרבה יותר ויש פחות מידור על רקע מגדרי מעיסוקים.

סדנאות רוקחות טבעית מותאמות באופן אישי לצרכים שלכן. אנחנו משוחחות ומתאימות את המוצר הנרקח ואת התנהלות הסדנה לקבוצה. 

את הסדנאות אני אוהבת להתחיל בפתיחה שיוצרת הפרדה בין החוץ לפנים, בין הזמן שלפני הסדנה לבין מה שקורה בתוכה. ההפרדה הזאת מייחדת את הסדנה ומסייעת לכולן להתכנס ולחוש חלק. 

המוצרים הקלאסיים לרוקחות הם קרם פנים ומסיכה לפנים, מכיוון שהם מוצרים שימושיים ואינם זקוקים לחימום ולעזרים מיוחדים, ניתן לקיים סדנאות בביתי, בביתכם או בטבע.

ישנם מוצרים נוספים לרוקחות- סרום לפנים, דיאודורנט, משחות ריפוי, שמני תשרית ועוד.

סדנאות לימי הולדת, מסיבות רווקות ובנות מצווה

דרך נפלאה לחגוג יחד! בסדנה נקדיש חלק מהזמן לברכות ולחיבור המשתתפות ובשאר הזמן נרקח יחד מוצר לבחירתכן, תוך למידה על חומרי הגלם והשמנים האתריים שנשתמש בהם לרוקחות. לסיום, כל משתתפת תצא עם מוצר קוסמטי שרקחה בעצמה לעצמה ומותאם באופן אישי עבורה במרקם ובניחוח.

סדנאות אישיות

ניתן להגיע לסדנה אחת על אחת כדי לרקוח את המוצר שתמיד חלמת. השאירי פרטים ואחזור אלייך לתיאום.

סדנאות לזוגות

כשליאור ואני נישאנו כתבנו הצהרה זוגית, מעין חזון שיאיר את דרכנו. כשחשבנו אז מה הדבר המשמעותי לנו ביותר בקשר, מעבר לאהבה ולחיבור, שמנו במקום מאוד גבוה את ההתפתחות של כל אחד ואחת מאיתנו ואת של שנינו יחד.

בחיי היום יום כמה זמן יש לנו כזוג לעצור, להיפגש, לחוות וללמוד יחד?

אשמח לתת לכם כאן את המקום הזה הכל כך חיוני לזוגות על ידי שתי סדנאות מתאימות:

סדנת עיסוי זוגית- בה נבחר שמנים אתריים שילוו ויעטפו אתכם במהלך הסדנה, תלמדו טכניקות עיסוי תוך עיסוי אחד את השניה (ולהיפך:)) אותם תיקחו אתכם לכל החיים!

קורס כישופים ורוקחות טבעית

קורס שנתי המשלב כלים שונים מעולמות הארומתרפיה, הרוקחות הטבעית וצמחי המרפא. נתחבר לידע נשי עתיק, נלמד לרקוח גם מתוך הידע וגם מתוך כוונה. הקורס הוא תהליכי כדי לאפשר את הזמן להתחבר, פנימה והחוצה. הכלים שתקבלי יאפשרו לך להמשיך ולהעביר את הכישופים הלאה, לקרובייך.

מעגל נשים בסדנא רוקחות טבעית

קורס רוקחות בטבעיות

קורס מקיף הכולל 9 מפגשים, כל מפגש מוקדש למוצר אחד. בקורס הלמידה עיונית ומעשית, הלמידה מתרחש בקבוצת נשים אינטימית ועם יחס אישי וליווי בקבוצת וואטסאפ גם אחרי סיום הקורס. אנחנו מתחילות מהבנת חומרי הגלם והמרכיבים וממשיכות ברוקחות המוצרים הנלמדים. מתוך כל מפגש תצאו עם מוצר שרקחתן בעצמכן ועם חוברת הסבר כדי שתוכלי להמשיך ולרקוח שלל מוצרי קוסמטיקה ובריאות לעצמך ולקרובייך.

bottom of page